CDAW

mod_vvisit_counterOd początku400750
Aktualnie odwiedza nas:
2 gości

Kurs przygotowujący do sakramentu bierzmowania dla dorosłych

RUSZYŁY ZAPISY NA KURS w terminie marzec - czerwiec 2024

ZAPISY PRZEZ FORMULARZ: https://forms.gle/hUy38zBauFzRzFJy5

Zapraszamy do udziału w kursie przygotowującym osoby dorosłe do przyjęcia sakramentu bierzmowania:
Edycja XXIII - wiosna 2024
rozpoczęcie kursu: 12 marca 2024 r.
zakończenie kursu: 4 czerwca 2024 r. - sakrament bierzmowania

Kurs obejmuje 12 spotkań. Wszystkie spotkania odbywają się we wtorki w godz. 18:00 - 20:00. Jedno spotkanie odbywa się w sobotę w godz. 9:00 - 15:00.
UDZIAŁ WE WSZYSTKICH SPOTKANIACH JEST OBOWIĄZKOWY!
Po zakończeniu kursu odbędzie się przyjęcie sakramentu bierzmowania przez uczestników.

Miejsce spotkań: Centrum Duszpasterskie Archidiecezji Wrocławskiej, ul. Katedralna 4, 50-328 Wrocław

Na pierwsze spotkanie należy dostarczyć dokumenty:
1. akt chrztu
2. skierowanie na kurs od księdza proboszcza z parafii zamieszkania
3. opłatę w wysokości 200 zł (udział w kosztach organizacji kursu, materiały)
W trakcie trwania kursu należy dostarczyć zaświadczenie świadka bierzmowania.

Przygotowanie jest prowadzone dla osób mających ukończone minimum 19 lat i po zakończeniu nauki w szkole ponadgimnazjalnej / ponadpodstawowej.

Załączniki do pobrania: skierowanie na kurs zaświadczenie dla świadka bierzmowania
___________________

Zapisy przyjmujemy drogą elektroniczną przez wypełnienie formularza: https://forms.gle/hUy38zBauFzRzFJy5

Załączniki do pobrania: skierowanie na kurs

Informacje na temat powstania Ośrodka

Ksiądz Arcybiskup Marian Gołębiewski utworzył dnia 15 stycznia 2013 r. Centralny Ośrodek Przygotowania Osób Dorosłych do Sakramentu Bierzmowania w Archidiecezji Wrocławskiej i ustanowił jego siedzibę w Centrum Duszpasterskim Archidiecezji Wrocławskiej przy ul. Katedralnej 4 we Wrocławiu. Od jesieni 2016 r. Ośrodek współpracuje z klasztorem oo. dominikanów, gdzie także prowadzone jest przygotowanie osób dorosłych do bierzmowania.

Działanie ośrodka polega na organizowaniu i przeprowadzaniu kursów przygotowujących do przyjęcia sakramentu bierzmowania przez osoby dorosłe. Ośrodek nie prowadzi indywidualnych przygotowań zgłaszających się osób, ani nie zajmuje się bierzmowaniem dorosłych we wrocławskiej katedrze.

google facebook بازی انفجار ترفند بازی انفجار بازی انفجار رایگان بازی انفجار شرطی آموزش پوکر آموزش پوکر آنلاین بهترین سایت پوکر برترین سایت پوکر