CDAW

mod_vvisit_counterOd początku343690
Aktualnie odwiedza nas:
2 gości

Kurs przygotowujący do sakramentu bierzmowania dla dorosłych

XX Edycja Kursu Przygotowań Osób Dorosłych do Sakramentu Bierzmowania

Rozpoczęcie kursu - 4 października 2022 r.

Zakończenie - 4 lutego 2023 r.

Kurs obejmuje 15 spotkań. Wszystkie spotkania odbywają się WE WTORKI W GODZ. 18:00 - 21:00 (ostatnie spotkanie odbędzie się w sobotę, 4 lutego w godz. 9:00 - 14:00). Dokładny terminarz spotkań uczestnicy otrzymają na pierwszym spotkaniu. UDZIAŁ WE WSZYSTKICH SPOTKANIACH JEST OBOWIĄZKOWY!

Miejsce spotkań: Centrum Duszpasterskie Archidiecezji Wrocławskiej,

ul. Katedralna 4, 50-328 Wrocław

Na pierwsze spotkanie (4 października 2022 r. w godz. 16:00 - 17:30 - przed spotkaniem) należy dostarczyć dokumenty:

1. akt chrztu

2. skierowanie na kurs od księdza proboszcza z parafii zamieszkania

3. opłatę w wysokości 100 zł (udział w kosztach organizacji kursu, materiały)

W trakcie trwania kursu należy dostarczyć zaświadczenie świadka bierzmowania.

Przygotowanie jest prowadzone dla osób mających ukończone minimum 19 lat i po zakończeniu nauki w szkole ponadgimnazjalnej / ponadpodstawowej.

Zapisy przyjmujemy drogą elektroniczną przez wypełnienie formularza: https://forms.gle/rVqnqbiwwHPsM3Bt5

O zapisie decyduje kolejność zgłoszenia - ilość miejsc ograniczona,

Załączniki do pobrania: skierowanie na kurs

Informacje na temat powstania Ośrodka

Ksiądz Arcybiskup Marian Gołębiewski utworzył dnia 15 stycznia 2013 r. Centralny Ośrodek Przygotowania Osób Dorosłych do Sakramentu Bierzmowania w Archidiecezji Wrocławskiej i ustanowił jego siedzibę w Centrum Duszpasterskim Archidiecezji Wrocławskiej przy ul. Katedralnej 4 we Wrocławiu. Od jesieni 2016 r. Ośrodek współpracuje z klasztorem oo. dominikanów, gdzie także prowadzone jest przygotowanie osób dorosłych do bierzmowania.

Działanie ośrodka polega na organizowaniu i przeprowadzaniu kursów przygotowujących do przyjęcia sakramentu bierzmowania przez osoby dorosłe. Ośrodek nie prowadzi indywidualnych przygotowań zgłaszających się osób, ani nie zajmuje się bierzmowaniem dorosłych we wrocławskiej katedrze.

google facebook بازی انفجار ترفند بازی انفجار بازی انفجار رایگان بازی انفجار شرطی آموزش پوکر آموزش پوکر آنلاین بهترین سایت پوکر برترین سایت پوکر