CDAW

mod_vvisit_counterOd początku335040
Aktualnie odwiedza nas:
3 gości

Kurs przygotowujący do sakramentu bierzmowania dla dorosłych

XIX Edycja Kursu Przygotowań Osób Dorosłych do Sakramentu Bierzmowania

Rozpoczęcie kursu - 13 marca 2022r.

Zakończenie - czerwiec 2022r.

WSZYSTKIE SPOTKANIA ODBYWAJĄ SIĘ RAZ W TYGODNIU W NIEDZIELĘ  W GODZ. 18:00 - 21:30

(o godz. 18.00 Eucharystia w Kościele śś Apostołów Piotra i Pawła, oraz  spotkania w małych grupach)

Przewidziane są dwa dnia skupienia (20.03, 08.05 w te dni spotkanie rozpocznie się o godz. 16:00)

UDZIAŁ W SPOTKANIACH JEST OBOWIĄZKOWY!

Miejsce: kościół Świętych Apostołów Piotra i Pawła we Wrocławiu oraz budynek Centrum Duszpasterskiego Archidiecezji Wrocławskiej, ul. Katedralna 4.

Na pierwsze spotkanie (13.03.2022, g. 16.30) należy dostarczyć dokumenty:

1. akt chrztu

2. skierowanie od proboszcza na kurs

3. opłatę w wysokości 100 zł (udział w kosztach organizacji kursu)

W trakcie trwania kursu należy dostarczyć zaświadczenie świadka bierzmowania.

• Przygotowanie jest prowadzone dla osób mających ukończone minimum 19 lat i po zakończeniu nauki w szkole ponadgimnazjalnej,
  • Zapisy przyjmujemy drogą elektroniczną przez wypełnienie formularza,
  • O zapisie decyduje kolejność zgłoszenia - ilość miejsc ograniczona,
  • Załączniki do pobrania: skierowanie na kurs zaświadczenie dla świadka bierzmowania

Informacje na temat powstania Ośrodka

Ksiądz Arcybiskup Marian Gołębiewski utworzył dnia 15 stycznia 2013 r. Centralny Ośrodek Przygotowania Osób Dorosłych do Sakramentu Bierzmowania w Archidiecezji Wrocławskiej i ustanowił jego siedzibę w Centrum Duszpasterskim Archidiecezji Wrocławskiej przy ul. Katedralnej 4 we Wrocławiu. Od jesieni 2016 r. Ośrodek współpracuje z klasztorem oo. dominikanów, gdzie także prowadzone jest przygotowanie osób dorosłych do bierzmowania.

Działanie ośrodka polega na organizowaniu i przeprowadzaniu kursów przygotowujących do przyjęcia sakramentu bierzmowania przez osoby dorosłe. Ośrodek nie prowadzi indywidualnych przygotowań zgłaszających się osób, ani nie zajmuje się bierzmowaniem dorosłych we wrocławskiej katedrze.

google facebook بازی انفجار ترفند بازی انفجار بازی انفجار رایگان بازی انفجار شرطی آموزش پوکر آموزش پوکر آنلاین بهترین سایت پوکر برترین سایت پوکر