CDAW

Najbliższe wydarzenia

CDAW

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj21
mod_vvisit_counterWczoraj48
mod_vvisit_counterUbiegły tydzień231
mod_vvisit_counterTen miesiąc746
mod_vvisit_counterUbiegły miesiąc1060
mod_vvisit_counterOd początku228399
Aktualnie odwiedza nas:
8 gości 

Niedziela

  • Wspólnota „Hallelu Jah” – Eucharystia i spotkanie – g. 10.00 (kościół, sala 13)
  • Przygotowanie osób dorosłych do bierzmowania - Eucharystia i spotkania - g. 19.00 (kościół)
  • I niedziela miesiąca:
    • Wspólnota „Focolare” – spotkanie i Eucharystia – I niedziela miesiąca - Eucharystia g. 12.00 (spotkanie - sala 3)
    • Duszpasterstwo Środowisk Twórczych, g. 11:00 (saka 17)
  • III niedziela miesiąca:
    • Wspólnota „Dom na Skale” – III niedziela miesiąca - Eucharystia - g. 12.00 (spotkanie - 41 DDM)
    • Duszpasterstwo Niewidomych - Eucharystia i spotkanie - g. 15:00 (kościół i sala 15)
    • Duszpasterstwo Nauczycieli - Eucharystia i spotkanie - g. 16.00 (kościół i sala 5)

Poniedziałek

  • Młodzież DDM, Chór Młodzi Młodym, wolontariusze - g. 18:00 - Eucharystia i spotkanie (kościół i sale 3, 5, 6)
  • Ruch Światło – Życie – spotkanie diakonii (wg. grafiku) – g. 19.30 (sala 13)

Wtorek

  • Duszpasterstwo niesłyszących - klub seniora - spotkanie g. 16:00 (sala 15) - I i III wtorek m-ca
  • Centrum kultury im. Bł. JP II – spotkanie „JP II Powertime” - g. 17.30 (kościół, sala 13)
  • Wspólnota „Droga” – adoracja, Eucharystia i spotkanie – g. 18.30 (kościół, sala 13)

Środa

  • Arcidiecezjalny Ośrodek Adopcyjny – szkolenie – g. 15.00 (sala 13)
  • Duszpasterstwo głuchoniemych – spotkanie – g 16.30 (sala 15)
  • Opus Dei – spotkanie formacyjne – g. 17.00 (kościół) – II i IV środa miesiąca
  • Wspólnota „Dom na Skale” – spotkanie modlitewne – g. 19.00 (I środa - kościół) lub 19.30 (sala 3)


Czwartek

  • Szkoła Salezjańska - Eucharystia - g. 9:45 (kościół) - I czwartek miesiąca
  • Klub Inteligencji Katolickiej – spotkanie wg. grafiku – g. 17.00 (sala 5)
  • Wspólnota „Hallelu Jah” – spotkanie modlitewne – g. 19.00 (kościół, sala 13)
  • Szkoła Nowej Ewangelizacji – spotkanie formacyjne – g. 19.30 (41, DDM)
  • Opus Dei - spotkanie kobiet - g. 17:00 (s. 5) - II czwartek miesiąca

Piątek

  • Szkoła Salezjańska - Eucharystia - g. 9:45 (kościół)
  • Duszpasterstwo niesłyszących – spotkanie – I piątek, g 18.30 (sala 15)
  • Dzieło Biblijne - msza i spotkanie - I piątek, g. 18.00 (kościół, sala 13)
  • KSM – Eucharystia i adoracja – I piątek, g. 19.00 (kościół)
  • Noc Nikodema - spotkanie młodych - I piątek, g. 19:00 (sala 3, 5); g. 21:00 (kościół)
  • Msza w intencji beatyfikacji Sługi Bożego ks. Aleksandra Zienkiewicza, II piątek - g. 19.00 (kościół)
  • Mężczyźni św. Józefa - IV piątek - msza i spotkanie - g. 19.00 (kościół i sala bankietowa)


Sobota

  • Kurs lektorski i ceremoniarza – g. 9.00 (wg grafiku, kościół - msza i sala 15 i sala bankietowa)
  • Dzień skupienie sióstr zakonnych - g. 9:00 (wg. grafiku, kościół, sala bankietowa)
  • Roczna Szkoła Formacji - spotkanie formacyjne (wg. grafiku) – g. 10.00 (kościół, sala 3 i sala 5)
  • Studium Organistowskie – ZAJĘCIA WG. GRAFIKU – G. 8.15 (SALE 13, 16,17,18)
  • Spotkania małżeńskie - sobota (wg. grafiku) - g. 10.00 (kościół, sala 3 i 5)